• SZNURKI I LINY

    Pasmantex – Polski producent sznurka bawełnianego, polipropylenowego oraz lin. Oferujemy wyroby w różnych grubościach i kolorach. Nasze wyroby odnalazły idealne zastosowanie w produkcji huśtawek, wykończenia odzieży oraz jako uchwyty do toreb reklamowych.

    OFERTA

Najwyższa jakość

Zadowolenie naszych klientów stanowi fundament firmy Pasmantex. W celu utrzymania najwyższej jakości wciąż się rozwijamy i wdrażamy najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z uznanymi producentami i importerami najlepszej klasy materiałów, starannie selekcjonując surowce do naszych produktów. Jako producent sznurków i lin oferujemy bogaty asortyment.

W ofercie

W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy sznurki i liny. Szeroką gamę asortymentu stanowią produkty w różnych splotach i grubościach.
Odnajdą tu Państwo sznurki bawełniane i polipropylenowe zestawione w imponującym wachlarzu kolorystycznym. Oferujemy produkty zarówno jednobarwne jak i wykonane w kilku kolorach.

Pasmantex – producent sznurka

Jesteśmy Polską firmą istniejąca od 1997 roku. Wyróżnia nas doświadczenie, zaangażowanie oraz zaufanie wielu klientów. Współpracujemy z uznanymi producentami i importerami wykorzystywanych przez nas surowców. Zajmujemy się produkcją sznurków i lin, mających zastosowanie w torbach reklamowych, odzieży oraz huśtawkach.